Jarní pastorálka 2016

Na jarní pastorálku jsme se sjeli v květnu od 27.-29. do centra Immanuel. Měli jsme dobré obecenství a skvělé vyučování. Našimi hosty byli Barry Wisler a jeho žena Cheryl a sdíleli se s námi o tom jak střežit  křesťanské hodnoty v dnešní době. celou pastorálku si můžete stáhnout zde.Video z jarní pastorálky je tady.

Celorepublikové shromáždění KS 2016

Vzdušná golfová hala Hotelu Step, skvělé chvály plzeňské Filiie, několik svědectví a požehnané slovo Barryho Wisslera, to vše jsme si v neděli 5. června společně užili. Pro ty kdo tam s námí nemohli být, máme audio záznam svědectví a kázání. Jako bonus přidáváme linky na youtube, kde jsou 2 videa, svědectví a kázání.


Letní pastorálka 2016

10. - 16.července do Immanuele. Ježíšovo proto narodil a proto jsem přišel na svět, abych vydal svědectví pravdě…“ vyučoval Wessie van der Westhuizen a bylo nám s ním skvěle. Objevovali jsme, nebo znovu nalézali proč jsme na tomto světě a jak rozvíjet svá obdarování.  Občerstvit  vyučování nebo prvně poslechnout celou pastorálku si můžete zde.

Podzimní pastorálka 2016

Proběhla v Praze v sídle KSů, úvodní slovo měl nový radní Pavel a nijak nezaostal za hlavním řečníkem Rodney Woodsem a můžete si ji poslechnout přímo zde

 
 

Na maKSimum 2016

Setkání mládeží CKS letos proběhne
3.6. - 5.6. v Kutné hoře. Letošní téma je "Hledej Boha dnes". Bližší info a přihlášky na facebooku. Nebo na stránce
Dita Frantíková

Křesťanská společenství na facebooku

Informace o akcích KS a pozvánky jednotlivých společenství najdete nově i na síti facebook