Jarní pastorálka 2016

Na jarní pastorálku jsme se sjeli v květnu od 27.-29. do centra Immanuel. Měli jsme dobré obecenství a skvělé vyučování. Našimi hosty byli Barry Wisler a jeho žena Cheryl a sdíleli se s námi o tom jak střežit  křesťanské hodnoty v dnešní době. celou pastorálku si můžete stáhnout zde.

Celorepublikové shromáždění KS 2016

Vzdušná golfová hala Hotelu Step, skvělé chvály plzeňské Filiie, několik svědectví a požehnané slovo Barryho Wisslera, to vše jsme si v neděli 5. června společně užili. Pro ty kdo tam s námí nemohli být, máme audio záznam svědectví a kázání. Jako bonus přidáváme linky na youtube, kde jsou 2 videa, svědectví a kázání.


Letní pastorálka 2016

Letní pastorálka proběhne 10. - 16.července v Immanueli. Tématem je Ježíšovo proto narodil a proto jsem přišel na svět, abych vydal svědectví pravdě…“ Otázkou je, zda i my každý sám za sebe, můžeme s takovou jistotou říci, proč jsme se narodili a proč jsme na tomto světě. Rádi bychom v létě zakusili „restart“ nebo znovuobjevení podstaty naší služby a vydanosti Pánu. Jako host bude po 13 letech Wessie van der Westhuizen, který zakládá sbory v Zimbabwe.


 


 

Na maKSimum 2016

Setkání mládeží CKS letos proběhne
3.6. - 5.6. v Kutné hoře. Letošní téma je "Hledej Boha dnes". Bližší info a přihlášky na facebooku. Nebo na stránce
Dita Frantíková

Křesťanská společenství na facebooku

Informace o akcích KS a pozvánky jednotlivých společenství najdete nově i na síti facebook